Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Punere in functuiune Router 3 antene wireless TP - Link 3 antene Archer C1200(EU)
- Număr anunț
- DA22038556
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
- Furnizor / câștigător
- PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
- Cod CPV
- 32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361 RON
- Valoare atribuită
- 361 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:13
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
361 RON
din 361 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro