Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport TV de perete A+ SP44T, reglabil, 32"-55", Negru [SP44T]
- Număr anunț
- DA22028476
- Autoritate contractantă
- LICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE "HANS MATTIS TEUTSCH (CUI 29340779)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,61 RON
- Valoare atribuită
- 54,61 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:52
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,61 RON
din 54,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro