Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SCULE
- Număr anunț
- DA22036449
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.000,50 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:24
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000,50 RON
din 2.000,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro