Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatie perdea 2.85 mx 50 cm
- Număr anunț
- DA22045731
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,25 RON
- Valoare atribuită
- 268,25 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:16
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,25 RON
din 268,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro