Ofertă acceptată Cumpărare directă

papetarie

Număr anunț
DA22045566
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit"Sfânta Ana"Craiova (CUI 17104790)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,90 RON
Valoare atribuită
182,90 RON
Data publicării
12.12.2018 14:12
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,90 RON

din 182,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.