Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA22061024
Autoritate contractantă
Comuna Tepu (CUI 3655935)
Furnizor / câștigător
COSTIN I. LUCIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31560172)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.882,18 RON
Valoare atribuită
9.882,18 RON
Data publicării
13.12.2018 12:53
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.882,18 RON

din 9.882,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.