Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONFIGURARE RETEA, INSTALARE IMPRIMANTA SAMSUNG ,INSTALARE IMPRIMANTA CANON MF 249DW

Număr anunț
DA22052703
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL MOFTINU MIC (CUI 17306854)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER PREST SRL (CUI 35572412)
Cod CPV
50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
13.12.2018 09:03
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.