Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMESTEC DE LEGUME PENTRU CIORBA CONGELAT

Număr anunț
DA22045499
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
LAND KINGS TRUST SRL (CUI RO16292327)
Cod CPV
03222000-3 · Fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare atribuită
1.485 RON
Data publicării
12.12.2018 14:10
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485 RON

din 1.485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.