Ofertă acceptată Cumpărare directă

03221400-0 Varza (Rev.2)

Număr anunț
DA22041961
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ORAVITA (CUI 19055325)
Furnizor / câștigător
YVY POLIADIA GARDEN S.R.L. (CUI RO39073814)
Cod CPV
03221400-0 · Varza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
12.12.2018 12:35
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.