Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere, reparatie, devirusare, instalare aplicatii diverse,upgrade componente
- Număr anunț
- DA22041486
- Autoritate contractantă
- Comuna Somes Odorhei (CUI 4291662)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA IT SRL (CUI 15368788)
- Cod CPV
- 50312110-9 · Intretinerea unitatilor centrale de procesare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.956,61 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:23
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.956,61 RON
din 1.956,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro