Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 43,8% sub estimat
Motorina (EN 590
- Număr anunț
- DA22042555
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI (CUI 12877736)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.764 RON
- Valoare atribuită
- 14.478 RON 43,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 12:50
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.478 RON
din 25.764 RON estimat
43,8%
Adjudecat la 56,2% din estimat · economie 11.286 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.