Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE TUBURI 2ML PT RIBOLIZARE

Număr anunț
DA22057407
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare finală
12.500 RON
Data publicării
13.12.2018 11:12
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.