Ofertă acceptată Cumpărare directă

Primaria Mischii achizitioneaza anvelope PREMIORRI 215/65R16 98T pentrru autovehiculul din dotare

Număr anunț
DA22055424
Autoritate contractantă
COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,30 RON
Valoare atribuită
435,30 RON
Data publicării
13.12.2018 10:19
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,30 RON

din 435,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.