Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesori si imbracamite de lucru
- Număr anunț
- DA22045525
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC BOD PETER TARGU SECUIESC (CUI 4404680)
- Furnizor / câștigător
- ENIBA SRL (CUI 22428912)
- Cod CPV
- 18140000-2 · Accesorii pentru imbracaminte de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,40 RON
- Valoare atribuită
- 554,40 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:11
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
554,40 RON
din 554,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro