Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale electrice
- Număr anunț
- DA22057763
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 COPALAU (CUI 23018783)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.916,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.916,16 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 11:22
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.916,16 RON
din 2.916,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro