Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa completa mica chirurgie

Număr anunț
DA22052316
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.680 RON
Valoare atribuită
7.680 RON
Data publicării
13.12.2018 08:51
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.680 RON

din 7.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.