Ofertă acceptată Cumpărare directă

notebook dell inspiron 3576

Număr anunț
DA22049789
Autoritate contractantă
COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092,44 RON
Valoare atribuită
2.092,44 RON
Data publicării
12.12.2018 16:24
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092,44 RON

din 2.092,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.