Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELABORARE P.U.G., DOCUMENTATII AVIZE
- Număr anunț
- DA22042282
- Autoritate contractantă
- COMUNA TELIU (CUI 4688710)
- Furnizor / câștigător
- ELSE STUDIO SRL (CUI RO15838898)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.789,15 RON
- Valoare atribuită
- 133.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:43
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133.000 RON
din 127.789,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro