Ofertă refuzată Cumpărare directă

MIDIANA ZILNIC 3MG/0,03MG X 28CPR.FILM; BELARA PVC-PVDC/Al X 21CP.FILM; MILLIGEST

Număr anunț
DA22029016
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,05 RON
Valoare finală
454,05 RON
Data publicării
11.12.2018 15:07
Data finalizării
13.12.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.