Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP SORT 0-4

Număr anunț
DA22039169
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.488 RON
Valoare atribuită
4.488 RON
Data publicării
12.12.2018 11:25
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.488 RON

din 4.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.