Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de sarbatori

Număr anunț
DA22054543
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
VICOROBAI SRL (CUI RO13120963)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.250 RON
Valoare atribuită
74.250 RON
Data publicării
13.12.2018 09:56
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.250 RON

din 74.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.