Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULIQUA 100UI+50MCG/ML 3ML X 5 PEN

Număr anunț
DA22053046
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.589,30 RON
Valoare atribuită
1.589,30 RON
Data publicării
13.12.2018 09:14
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.589,30 RON

din 1.589,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.