Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6170

Număr anunț
DA22030456
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENEI (CUI 29121582)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616 RON
Valoare atribuită
1.616 RON
Data publicării
11.12.2018 15:56
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616 RON

din 1.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.