Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM SEMICRUD DE CASA

Număr anunț
DA22047041
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.622,50 RON
Valoare atribuită
1.622,50 RON
Data publicării
12.12.2018 14:50
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.622,50 RON

din 1.622,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.