Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatie profesionala 10 m; Plasa luminoasa copertina 8 m x 6 m;Plasa luminoasa tip copertina 8x10
- Număr anunț
- DA22048546
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUPILATI (PRIMARIA TUPILATI) (CUI 2613125)
- Furnizor / câștigător
- BOZI MODEL SRL (CUI 38112524)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.450 RON
- Valoare atribuită
- 31.450 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:29
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.450 RON
din 31.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro