Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP ILUMINAT LED 40W SERVICIUL DE EVELUARE COPLEXA

Număr anunț
DA22046524
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
MAXTRON SRL (CUI RO22437716)
Cod CPV
31524120-2 · Plafoniere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256 RON
Valoare atribuită
256 RON
Data publicării
12.12.2018 14:36
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256 RON

din 256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.