Ofertă acceptată Cumpărare directă

31522000-1 Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)

Număr anunț
DA22044344
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.123,52 RON
Valoare atribuită
4.123,52 RON
Data publicării
12.12.2018 13:40
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.123,52 RON

din 4.123,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.