Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22049737
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
PFA STEFANESCU NICUSOR (CUI 23440221)
Cod CPV
15331461-6 · Varza acra la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
12.12.2018 16:20
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.