Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA DIET.DE VACI 5 GL NUMAR DE REFERINTA: 870 PRET DE CATALOG: 14,34 RON / Unitate de masura UN

Număr anunț
DA22047960
Autoritate contractantă
GRADINITA BRANDUSA (CUI 4695440)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,20 RON
Valoare atribuită
430,20 RON
Data publicării
12.12.2018 15:13
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430,20 RON

din 430,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.