Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULCIURI

Număr anunț
DA22047718
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO18114296)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.165,12 RON
Valoare atribuită
22.165,12 RON
Data publicării
12.12.2018 15:07
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.165,12 RON

din 22.165,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.