Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE PRODUSE

Număr anunț
DA22045593
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
Furnizor / câștigător
GALERIILE DACIA FELIX S.A. (CUI RO238640)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,80 RON
Valoare finală
797,80 RON
Data publicării
12.12.2018 14:12
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.