Ofertă acceptată Cumpărare directă

GHEP-ISFG: Intercomparison Program “ANALYSIS OF DNA POLYMORPHISMS IN BLOOD STAINS

Număr anunț
DA22051135
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA IASI (CUI 13752374)
Furnizor / câștigător
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI RO6645731)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
13.12.2018 07:17
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.