Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scarificator si aerator pentru gazon cu motor termic H5676

Număr anunț
DA21976073
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.938 RON
Valoare atribuită
5.938 RON
Data publicării
06.12.2018 14:21
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.938 RON

din 5.938 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.