Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Motofierastrau STIHL MS 362 cu pachet rezerva
- Număr anunț
- DA22032791
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CONCEPT TOOLS (CUI 39871948)
- Cod CPV
- 16100000-6 · Utilaje agricole si forestiere pentru pregatirea sau cultivarea solului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.750 RON
- Valoare finală
- 24.750 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:30
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.