Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente informatice

Număr anunț
DA22051365
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
Furnizor / câștigător
EVERIT GRUP SRL (CUI RO15556170)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.722 RON
Valoare atribuită
3.722 RON
Data publicării
13.12.2018 07:58
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.722 RON

din 3.722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.