Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de inspectie tehnica autovehicul cu masa maxima autorizata peste 3.5 t.

Număr anunț
DA22049505
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
CONICA SRL (CUI RO1122510)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,18 RON
Valoare atribuită
504,18 RON
Data publicării
12.12.2018 16:06
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,18 RON

din 504,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.