Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat
Achizitie Set Kolibri si Stent ureteral
- Număr anunț
- DA22033173
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 44163112-8 · Sisteme de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.125 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 08:47
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 07:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.125 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 125 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.