Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Service schimb ambreaj si reductor tractor MTZ 820-952, jud. Satu Mare
- Număr anunț
- DA22044182
- Autoritate contractantă
- Comuna Vama (CUI 3896895)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.765,93 RON
- Valoare atribuită
- 8.765,93 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 13:36
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.765,93 RON
din 8.765,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro