Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Echipament sportiv prezentare personalizat

Număr anunț
DA22049509
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOX (CUI 4204046)
Furnizor / câștigător
SPORT BRANDS ARTS SRL (CUI 36336398)
Cod CPV
18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.164,50 RON
Valoare atribuită
20.164,50 RON
Data publicării
12.12.2018 16:06
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.164,50 RON

din 20.164,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.