Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Jacheta captusita de iarna, bleumarin
- Număr anunț
- DA22044992
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI RO4327545)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,80 RON
- Valoare atribuită
- 658,80 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 13:57
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
658,80 RON
din 658,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro