Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse de curatat

Număr anunț
DA21999356
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC (CUI 29433541)
Furnizor / câștigător
LIM AUTO COMPACT SRL (CUI RO7993670)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810,20 RON
Valoare finală
810,20 RON
Data publicării
10.12.2018 10:02
Data finalizării
13.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.