Ofertă acceptată Cumpărare directă

mATERIALE CONSUMABILE BIROU

Număr anunț
DA22056914
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA CONSTANTA (CUI 21245640)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,50 RON
Valoare atribuită
967,50 RON
Data publicării
13.12.2018 11:00
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,50 RON

din 967,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.