Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agende servici și Felicitari personalizate de Craciun

Număr anunț
DA22049192
Autoritate contractantă
MINISTERUL CERCETARII SI INOVARII (CUI 36904048)
Furnizor / câștigător
ULTRA ART MEDIA SRL (CUI RO25702566)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.963 RON
Valoare atribuită
9.963 RON
Data publicării
12.12.2018 15:52
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.963 RON

din 9.963 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.