Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Expertizarea locurilor de munca cf. HG 917/2017
- Număr anunț
- DA22046683
- Autoritate contractantă
- OFICIUL REGISTRULUI NATIONAL AL INFORMATIILOR SECRETE DE STAT (CUI 15085226)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.750 RON
- Valoare atribuită
- 24.750 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 14:40
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.750 RON
din 24.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro