Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,7% sub estimat

Accesorii de birou

Număr anunț
DA22058255
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,90 RON
Valoare atribuită
637 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
13.12.2018 11:35
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637 RON

din 697,90 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 60,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.