Ofertă acceptată Cumpărare directă

rosii in bulion 720g 24 buc 3.1 x 74.4 lei/buc pasta tomate 310 24 buc 3.35 x 80.4 lei/buc gem caise

Număr anunț
DA22052083
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICL "GENERAL MAGHERU" MUN. RM. VALCEA (CUI 2541231)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812,98 RON
Valoare atribuită
1.812,98 RON
Data publicării
13.12.2018 08:43
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.812,98 RON

din 1.812,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.