Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,8% sub estimat
Accesorii de birou
- Număr anunț
- DA22050712
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,10 RON
- Valoare atribuită
- 379,80 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 18:38
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,80 RON
din 412,10 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 32,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.