Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE PHOTO GLOSSY 20COLI/TOP - 180GR./MP TOP 1 9.5 HARTIE PHOTO INKJET A4 HP LUCIOASA 250G/MP (25C

Număr anunț
DA22047856
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,53 RON
Valoare atribuită
151,53 RON
Data publicării
12.12.2018 15:10
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,53 RON

din 151,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.