Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie Muzeu

Număr anunț
DA22042392
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,41 RON
Valoare atribuită
924,41 RON
Data publicării
12.12.2018 12:46
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,41 RON

din 924,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.