Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE BIROTICA SI CURATENIE

Număr anunț
DA22033959
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU (CUI 4722463)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,17 RON
Valoare atribuită
411,17 RON
Data publicării
12.12.2018 09:14
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,17 RON

din 411,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.